/Mini kampery

Mini kampery

Coraz więcej osób wykorzystuje swoje auto jako przenośne miejsce noclegowe. Spontaniczny wypad nad morze jest często utrudniony ze względu na brak miejsc noclegowych. Dzięki możliwości nocowania w samochodzie nagłe wyjazdy urlopowe nie są najmniejszym problemem.

Mini kampery

Zabudowa turystyczna samochodu umożliwia przerobienie auta na idealne miejsce do spania podczas wyjazdów. Nic więc dziwnego, że coraz więcej ludzi podejmuje decyzję o zakupie takiej zabudowy.

Wbrew pozorom nie tylko osoby posiadające kampera mogą bez problemu podróżować w dowolne miejsca. Dzięki odpowiednim meblom samochodowym nawet van czy kombi może okazać wygodnym mini kamperem. Możliwość podróżowania w dowolnym momencie życia daje poczucie niesamowitej wolności, dlatego coraz więcej osób interesuje się zakupem zabudowy turystycznej.

Zabudowy na wymiar

Coraz większa liczba osób interesuje się przerabianiem swoich pojazdów na kampery. Warto jednak zauważyć, że koszt takiej modyfikacji jest często bardzo wysoki. Alternatywą dla przerabiania aut na stałe jest zabudowa turystyczna samochodu.

Firmy specjalizujące się w zabudowach turystycznych samochodu posiadają bardzo bogatą ofertę usług. Oprócz samego modułu meblowego oferują swoim klientom cały zestaw turystyczny. Panele fotowoltaiczne mogą okazać się bardzo przydatne podczas dłuższego wyjazdu. Możliwe jest również umieszczenie w zestawie kuchni czy prysznica. Co prawda w przypadku małych aut konieczne jest gotowanie i mycie się na zewnątrz, jednak dla wielu osób nie stanowi to problemu.

Czy każde auto może być kamperem?

W zależności od ilości podróżujących warto wybrać odpowiednią wielkość samochodu. W przypadku pary podróżujących już nawet zwykłe kombi może okazać się wygodnym miejscem do podróżowania i spania.

Zabudowa turystyczna sprawdza się znakomicie w przypadku małych pojazdów. Dzięki modułowym rozwiązaniom meblarskim możliwe jest wykorzystywanie tej samej przestrzeni w różnych celach. Dodatkowo zabudowa turystyczna samochodu nie jest montowana na stałe. Bez problemu można ją wyjąć i schować. Rozwiązuje to znaczący problem, jakim jest homologacja.

Podróżowanie w dowolnym momencie daje poczucie wolności. Nic więc dziwnego, że wiele ludzi decyduje się na zainwestowanie w zabudowę turystyczną samochodu. Zabudowa taka może spokojnie zimować w garażu, nie zabierając przestrzeni w samochodzie. W przypadku wyjazdu można ją bez problemu umieścić w aucie i ruszyć w drogę.