/Przyjemne z pożytecznym czyli świetnie zaplanowany wyjazd firmowy do Sandomierza
https-grillsolo.pl (2)

Przyjemne z pożytecznym czyli świetnie zaplanowany wyjazd firmowy do Sandomierza

Imprezy integracyjne dla pracowników różnych firm to już tradycja. Zwykle łączy się wtedy przyjemne z pożytecznym, jadąc w atrakcyjne turystyczne miejsce, zwiedzając, oraz organizując w tym samym czasie na przykład konferencję czy szkolenie. Tak bywają planowane wyjazdy na przykład dla pracowników branży oświatowej. Gdzie w tym celu warto wybrać się w 2019 roku? Zdecydowanie do Sandomierza.

Impreza firmowa w Sandomierzu

Sandomierz to prawdziwa perełka na tle polskich miast. Jego atrakcyjność i rozpoznawalność rośnie z roku na rok, coraz więcej turystów przyjeżdża do Sandomierza, aby korzystać z niezwykle kameralnej atmosfery miasta, zwiedzać piękne zabytki, ale też cieszyć się kontaktem z przyrodą.

Sandomierz położony jest w naprawdę pięknym miejscu, w bliskości dwóch majestatycznych rzek jakimi są Wisła oraz San. Wiosną i latem tereny zielone w Sandomierzu naprawdę zachwycają, zachęcając do wycieczek i wypraw. Warto pomyśleć zatem o Sandomierzu jako destynacji na wyprawę firmową. Grupa może nocować wtedy w doskonałym obiekcie jakim jest hotel Grill Solo ( oficjalna strona internetowa pod adresem https://grillsolo.pl).

Przyjemne z pożytecznym w Sandomierzu

Jak zatem zaplanować firmowy wyjazd do Sandomierza? Najlepiej uwzględnić po prostu cały weekend, z przyjazdem do obiektu Grill Solo już w piątkowy wieczór. Wtedy grupa może zjeść pyszną obiadokolację, bo Grill Solo to obiekt restauracyjno-hotelowy ( oferta restauracji na stronie https://grillsolo.pl).

Sobota może być dniem poświęconym na szkolenie. W Grill Solo bez problemu uda się zorganizować szkolenie dla sporej grupy, przerwa kawowa czy obiadowa może być wypełniona w hotelowej restauracji. Po zakończeniu zajęć, można zarówno zorganizować taneczną imprezę dla pracowników firmy, jak też wycieczkę do leżącego bardzo blisko Starego Miasta w Sandomierzu.

Zwiedzanie Sandomierza po szkoleniu

Na zwiedzanie Sandomierza warto zarezerwować przynajmniej kilka nieprzerwanych godziny, bo miasto ma naprawdę wiele do zaoferowania. Takie połączenie przyjemnego z pożytecznym – a zatem szkolenia oraz zwiedzania – będzie z pewnością doskonale zagospodarowanym czasem.

Jeżeli organizatorzy wyjazdów dla pracowników chcieliby zaplanować jakieś dodatkowe atrakcje dla grupy – wystarczy po prostu skontaktować się z menedżerem hotelu Grill Solo. Możliwe jest urządzenie na przykład grilla na świeżym powietrzu lub ogniska, co z pewnością spotka się z bardzo dużym zainteresowaniem ze strony wszystkich osób uczestniczących w wyjeździe.