/Unikatowe wakacje dla całej rodziny
https://hthouseboats.com/

Unikatowe wakacje dla całej rodziny

Z czasem pomysły na wakacje wydają się kończyć – góry, jezioro, morze, hotel, pensjonat, agroturystyka… Jednak od niedawna, dzięki domkom na wodzie można nadać swoim wakacjom zupełnie nową jakość. Z wakacji na wodzie zadowolone będą zarówno dzieci, ich rodzice, dziadkowie, grupy przyjaciół, jak i zakochani, szukający niebanalnego i romantycznego miejsca na pobyt.

Oferta pływających domków

Domki na wodzie zlokalizowane są w miejscowości Mielno i Unieście, na jeziorze Jamno, zaledwie 300 m od Morza Bałtyckiego. Dokładną lokalizację sprawdzić można na mapce na https://hthouseboats.com/ Wyjątkowość położenia domków daje okazję jednoczesnego wypoczynku nad jeziorem i aktywnego korzystania z wszystkich atrakcji miejscowości nadmorskiej. W ofercie wynajmu znajdują się domki dla 2,4,6 i 8 osób.

Pozwala to na wspólny pobyt nawet dużej rodziny lub grupy znajomych. Domki zbudowano z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa, tak z zewnątrz jak i wewnątrz. W środku wydzielona jest część sypialna, łazienka oraz aneks kuchenny. W zależności od wybranej opcji, domki mogą być wyposażone w saunę, jacuzzi, kominek czy pływający taras. Lista wszystkich udogodnień dostępna jest na stronie właściciela domków https://hthouseboats.com/

Dodatkowe atrakcje dla małych i dużych

Pobyt w domku na wodzie daje unikatową szansę na podglądanie przyrody jeziora Jamno o każdej porze przez ogromne panoramiczne okno. Jednak ci, którzy chcieliby spędzić czas aktywnie poza domkiem, mogą skorzystać z bogatej oferty atrakcji dodatkowych. Bezpłatnie oferowane są m.in.: wynajem rowerów dla całych rodzin, basen, pływająca sauna, rowerki wodne, kajaki, pontony. Specjalnie dla najmłodszych przygotowana jest również wewnętrzna sala zabaw i zewnętrzny plac zabaw, park linowy oraz miejsca aktywności sportowej jak kort tenisowy czy boiska wielofunkcyjne. Nawet w razie niepogody można świetnie bawić się wspólnie dzięki dostępnym grom planszowym. Dorośli mogą również zażywać relaksu w czasie oferowanych usług SPA, podczas żeglowania lub ścigania się skuterami wodnymi.

Czy warto wybrać się na wakacje na jeziorze?

Pływające domki na jeziorze Jamno to okazja do spędzenia wyjątkowego czasu dla wszystkich znużonych typowymi wakacjami. Ilość sposobów spędzenia czasu, zarówno w razie pięknej pogody, jak i deszczu, sprawia, że nawet w czasie dwutygodniowych wakacji nikt nie będzie się nudził. Dzieci spędzą aktywne dni, rodziny będą celebrować wspólny czas, a zachody słońca staną się niezwykle romantyczne dzięki zewnętrznemu jacuzzi.