/Spa nad morzem

Spa nad morzem

Wypoczynek nad morzem to bardzo popularna forma spędzania wolnego czasu. Zmiana otoczenia, świeże i czyste powietrze, spacery po plaży niezależnie od pogody, kontakt piasku z bosymi stopami działają na organizm dobroczynnie. A co, gdy ktoś lubi innego rodzaju wypoczynek? Co jeszcze można robić nad morzem?

Wyjazd nad morze

Nowe trendy wczasowiczów, którzy niedawno docenili Bałtyk i polskie wybrzeże, natychmiast został zauważony przez branżę oferującą usługi turystyczne. Rozwijają się ośrodki – apartamenty, pokoje na wynajem, rośnie standard tych usług, powstają nowe restauracje czy bary szybkiej obsługi, plaże zyskują zjeżdżalnie, wypożyczalnie sprzętów do pływania, boiska do gier plażowych. Słowem – powstaje wszystko to, co może przyciągnąć i zadowolić turystę. Coraz większa konkurencja sprawia, że zmienia się także standard usług – obiekty turystyczne by zachęcić turystów do noclegu i spędzenia czasu właśnie u nich oferują coraz więcej usług.

Hotele nad morzem

Okno z widokiem na morze lub inny atrakcyjny widok, ciche i spokojne otoczenie, duży parking, kącik do zabawy dla dzieci, restauracja z dobrym jedzeniem to już standard hoteli. Dodatkową usługą, na którą turyści zwracają uwagę jest dostępność basenu i/lub spa.

Spa nad morzem

Ze spa nad morzem można korzystać nie tylko w okresie wakacyjnym. Hotele oferują pakiety weekendowe, z których warto skorzystać np. podczas długich weekendów czy okresów świątecznych. W przytulnych i eleganckich gabinetach specjaliści od zdrowia i urody zapewniają najwyższy komfort i jakość usług. Różnego rodzaju masaże (egzotyczne tj. tajskie, japońskie, ayurvedyjskie, z gorącymi kamieniami, czekoladą, lecznicze, relaksujące), różnych części ciała (twarz i dekolt, plecy, stopy,całościowy), usługi kosmetyczne (maseczki relaksujące, odmładzające) dobierane indywidualnie według potrzeb, luksusowe kosmetyki sprawiają, że gość czuje się wyjątkowo i komfortowo. Bardzo często w ofercie znajdują się także usługi fryzjerskie, możliwość korzystania z jacuzzi. Ośrodki zachęcające do pobytu i odpoczynku właśnie w ich pokojach posiadają ofertę nie tylko dla par, ale także dla singli.

Profesjonalna, uśmiechnięta obsługa, przyjemne i eleganckie wnętrza gabinetów, mnóstwo udogodnień sprawiają, że spa nad morzem są idealnym sposobem na odpoczynek. Po całodniowym opalaniu, spacerach, czy po prostu „nicnierobieniu” pobyt w strefie relaksu przyniesie zadbany wygląd, dodatkowe odprężenie, a także, jeśli jest się w towarzystwie, na chwilę tylko dla siebie.