/Rodzinny wypad nad morze

Rodzinny wypad nad morze

Wakacyjny urlop można spędzić w dowolnym miejscu, ale z pewnością każdy będzie zadowolony z wypoczynku nad Morzem Bałtyckim. W tym rejonie jest mnóstwo atrakcji dla rodzin, dzieci będą zachwycone beztroską zabawą na plaży i kąpielą w morzu, a i rodzice chętnie odpoczną w ten sposób. Ale nad morzem czeka też wiele innych, interesujących atrakcji.

Wczasy z wyżywieniem czy bez wyżywienia?

Planując urlop trzeba postanowić, czy będą to wczasy nad morzem z wyżywieniem czy bez. Wczasy bez wyżywienia tylko pozornie wychodzą tanio. Mimo, że płaci się za same noclegi, to jednak trzeba doliczyć kwotę za posiłki, które będziemy spożywać na mieście.

Takie żywienie się w restauracjach może być bardzo kosztowne, szczególnie gdy podróżuje się z dziećmi. Dlatego o wiele lepszą opcją są wczasy nad morzem z wyżywieniem, szczególnie w opcji All Inclusive.

Oferta All Inclusive polega na tym, że płaci się określoną kwotę za pobyt na określony czas i można korzystać z oferty restauracji hotelowej do woli. Nie trzeba już nic więcej dopłacać za jedzenie i można jeść tyle, ile się chce.

Co może się znaleźć w hotelowym menu?

Hotelowe restauracje w opcji All Inclusive, mają bardzo bogate menu. Znajdują się w nich potrawy z całego świata, tak by każdy gość hotelowy mógł poszerzyć swoje horyzonty kulinarne. W menu można więc znaleźć potrawy kuchni chińskiej, bawarskiej, francuskiej, włoskiej i oczywiście polskiej.

Także dla dzieci przygotowane są różne potrawy, które nie tylko będą im z pewnością smakować, ale będą też zabawnie się prezentować, co zachęci je do ich spróbowania. W takim menu dziecięcym można znaleźć wszelkiego rodzaju naleśniki, racuchy, makarony, potrawy z kurczaka i indyka oraz mnóstwo słodkich deserów na zakończenie posiłku.

Koszt wypadu nad morze

Nieprawdą jest, że wakacje nad morzem są drogie. Wszystko zależy od tego, na jakie Wczasy nad morzem z wyżywieniem się zdecydujemy. Niekoniecznie trzeba wybierać drogie, luksusowe hotele, alternatywą mogą być gospodarstwa agroturystyczne i przytulne pensjonaty.

W takim miejscach można zakosztować domowej kuchni, przygotowywanej przez doświadczone gospodynie domowe. Posiłki w takich miejscach są zawsze dobrze doprawione, mają odpowiednią temperaturę i są podawane w przytulnie urządzonej jadalni.

Jeśli więc zdecydujemy się na wykupienie wczasów nad morzem z wyżywieniem w gospodarstwie agroturystycznym lub w pensjonacie, możemy liczyć na bardzo mały koszt takiego pobytu. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze, można wydać na miejscowe rozrywki.