/Paintball sposobem na ciekawą przygodę

Paintball sposobem na ciekawą przygodę

Zaangażowanie pracowników to ogromny potencjał dla firmy. Trzeba go jednak wzmacniać poprzez różnego rodzaju działania integracyjne. Jednym ze sprawdzonych sposobów jest paintball Rybnik.

Paintball sposobem na aktywne spędzanie wolnego czasu

Paintball jest grą zespołową prowadzoną w terenie. Na poziomie amatorskim nie wymaga specjalnej kondycji fizycznej. W rozgrywkach mogą brać udział osoby, które większość czasu spędzają za biurkiem.

Paintball Śląsk ułatwi im aktywny wypoczynek, który pozytywnie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie wielu układów w organizmie, zwłaszcza oddechowego, krwionośnego i sercowego.

Paintball rozwija umiejętność myślenia taktycznego i strategicznego, pracy zespołowej, a przy tym jest świetną zabawą i rozrywką. Doskonale wpływa na integrację pracowników, uczy zasad zdrowej rywalizacji.

Zasady paintball Śląsk

Zasady paintballa są bardzo proste. W grze może uczestniczyć dwie lub więcej drużyn. Gra przebiega według wcześniej ustalonego scenariusza.

Zawodnicy strzelają do siebie kulkami wypełnionym kolorową farbą żelową. Trafiony zawodnik opuszcza pole paintballowe Śląsk. Wygrywa drużyna, która wyeliminuje wszystkich przeciwników lub wykona szybciej zadanie, np. zdobędzie flagę. Zawodnicy nie tylko muszą ze sobą współpracować, ale także opracować sposoby na pokonanie przeciwnika.

Rozgrywki można urozmaicać na wiele różnych sposobów. Ograniczenie czasu dostarcza dodatkowej adrenaliny i zwiększa rywalizację.

Pole paintballowe Śląsk dysponuje dodatkowymi budynkami, które pozwalają na organizowanie rozgrywek o bardzo różnych scenariuszach. Dzięki temu zawodnicy nigdy się nie znudzą. Do dyspozycji mają szesnaście gotowych scenariuszy, które mogą także odpowiednio modyfikować.

Wybierając paintball rybnik nie trzeba dysponować własnym sprzętem. Markery do strzelania (półpneumatyczną karabinki), kule z farbami i maski chroniące twarz można wypożyczyć na miejscu.

Paintball jest grą całkowicie bezpieczną, nie stwarza dla zawodników żadnego niebezpieczeństwa. Ślady po rozlanej farbie łatwo schodzą pod wpływem wody nie zostawiając żadnych plam na ubraniu.

Po pasjonujących rozgrywkach można wrażeniami dzielić się przy grillu lub ognisku. Paintball to ciekawy i atrakcyjny sposób na spędzanie wolnego czasu w sposób aktywny, bez względu na panującą pogodę.