/Komfortowe apartamenty w Szczyrku

Komfortowe apartamenty w Szczyrku

Polska ma do zaoferowania wiele pięknych zakątków, do których zaglądają nie tylko nasi rodacy, ale także goście z zagranicy. Szczególną osobliwością turystyczną są nasze góry, niezwykle urozmaicone i gotowe na przyjęcie podróżnych o każdej porze roku. Gdzieś pomiędzy wschodnią a zachodnią częścią polskich gór leży Szczyrk i jest gotowy na Twój przyjazd.

Apartamenty Szczyrk – wysoki poziom noclegów w polskich górach

Gwarancją udanego urlopu są z całą pewnością komfortowe noclegi. Szczyrk apartamenty gwarantują europejski poziom usług turystycznych. Wygodne, nowoczesne hotele, czy urokliwe górskie pensjonaty w Szczyrku nie odbiegają od apartamentów w Alpach.

Turyści, którzy wybrali Szczyrk apartamenty otrzymają komfortowe pokoje, z idealnie działającym WiFi, dużym, płaskim telewizorem, odbierającym dziesiątki kanałów, czy prywatną łazienką. Co więcej, Szczyrk apartamenty bardzo często posiadają aneks kuchenny na wyłączność, lub dostęp do przestronnej, wspólnej kuchni. Standardem jest ponadto prywatny parking, gdzie bezpiecznie zostawimy na noc nasze auto.

Ponadto wiele hoteli czy pensjonatów posiada własne SPA, zdarzają się w nich baseny, zaś w mniejszych ośrodkach jacuzzi, sauny, czy możliwość masażu, lub zabiegów upiększających.

Szczyrk noclegi idealną bazą do uprawiania turystyki górskiej

Apartamenty Szczyrk to jednak znacznie więcej niż komfort wypoczynku wewnątrz obiektu. To przede wszystkim baza, w której nabierzemy sił do eksploracji Beskidu Śląskiego. Latem będziemy mogli uprawiać piesze wycieczki, poczuć adrenalinę na trasach typu „mointain bike”, a także przedzierać się przez udostępnione dla turystów jaskinie. Lokalna infrastruktura sprzyja aktywności. Jeśli zaś chcemy zasmakować okolic Szczyrku bez większego wysiłku, nic prostszego, na najwyższy szczyt w regionie, Skrzyczne wjedziemy kolejką linową.

Zimą, zrelaksowani w strefie SPA w apartamencie, udamy się na doskonale przygotowane stoki, by szusować po nich do późnych godzin wieczornych, albo wybierzemy trasy dla ski tourów, by poczuć się, jak prawdziwi pionierzy gór. Szczyrk to jest to!