/Karwia – nadmorskie miasto marzeń

Karwia – nadmorskie miasto marzeń

Istnieje co najmniej kilka nadmorskich miast, w których wakacje są niezapomniane. Jednym z nich jest Karwia, która – mimo swej niewielkiej powierzchni – jest w okresie letnim praktycznie oblegana. Każdy, kto zastanawia się gdzie nad morze najlepiej wyjechać, powinien przemyśleć ten kierunek!

Co jest ciekawego w Karwi?

Każdy, kto planuje wyjazd gdzieś nad morze, chciałby zobaczyć piękne plaże, czysty piasek i z pewnością szukałby miejsca, gdzie można naprawdę dobrze zjeść. Co ważne, w Karwi można to wszystko znaleźć. Otóż jest tu całkiem sporo restauracji i piękna, szeroka plaża.

Co więcej, łatwo się na nią dostać! Na wysokości Karwi klif nie jest dużym problemem, dzięki czemu rodzice z wózkami będą mogli łatwo wyjść na plażę. Mało tego – na plażę można dojść kilkoma różnymi wejściami, dzięki czemu tłoku tu raczej nie ma i to nawet w trakcie letnich miesięcy.

Jedzenie i inne atrakcje

W Karwi można naprawdę dobrze zjeść. Wystarczy tylko dobrze poszukać, gdyż najlepsze restauracje wcale nie muszą znajdować się w bliskim sąsiedztwie głównej ulicy. Zaletą tego miasta jest też bardzo duża liczba miejsc noclegowych. Interesujące jest również to, że kwaterę można tu znaleźć na ostatnią chwilę.

Sporą atrakcją Karwi jest tutejsze wesołe miasteczko, które w okresie letnim jest bardzo popularne wśród dzieci i młodzieży. W pobliżu znajdują się też różnego rodzaju przydatne punkty, w tym kilka piekarni, mnóstwo pizzerii, a nawet apteka.

Mnóstwo zieleni

Turystę, który po raz pierwszy odwiedzi Karwię, z pewnością „uderzy” duża ilość tutejszej zieleni. Lasy rozciągają się tu w pasie przybrzeżnym na wiele kilometrów, oferując cisze i świeże powietrze. Każde z tutejszych wejść na plażę umiejscowione jest w partiach bardzo gęstego lasu.

Każdy, kto zastanawia się Gdzie nad morze najlepiej wyjechać, powinien przemyśleć Karwię jako miejsce swej docelowej podróży. Mało tego – jest to idealne miejsce dla zimowych, nadmorskich wypadów, gdyż tutejsza baza gastronomiczna działa nawet jesienią i zimą.