/Czy domek na sylwestra to dobry pomysł?

Czy domek na sylwestra to dobry pomysł?

Oferta sylwestrowa w tym roku jest tak duża, jak jeszcze nigdy. Te osoby, które nie chcą spędzać go na tzw. domówkach, mają bardzo szerokie pole do popisu. W czym zatem można przebierać? W grę wchodzi sylwester w teatrze, w kinie, a nawet na stadionie piłkarskim lub po prostu w klubie muzycznym. Te miejsca są jednak niczym, w porównaniu z góralskim domkiem na sylwestra.

Najważniejsza zaleta? Przede wszystkim wygoda!

Dlaczego warto jednak wybrać właśnie taki sposób spędzania sylwestra? Powodów takiej decyzji może być bardzo wiele, jednak zdecydowanie najważniejszą jest kwestia swobody.Sylwester to czas zabawy. Często bardzo spontanicznej i energicznej. Niestety urządzane w blokach imprezy lub też w innych miejscach publicznych, mają te swoją wadę, że muszą trzymać się pewnych norm i reguł, których zwyczajnie nie da się złamać. Domek na sylwestra to jednak co innego. Góralskie domki tego typu najczęściej postawione są z dala od zabudowań, więc nikomu nie będzie przeszkadzała głośna muzyka lub hałas. Nie będzie też żadnego problemu z tym, jak dużo osób będzie w takim domku się bawiło.

A co poza tym?

Zabawa w domu na sylwestra nie oznacza jednak tylko tego, że będzie on miejscem bardzo głośnej i intensywnej zabawy. Równie dobrze można wyjechać do takiego domku ze swoją drugą połówką, aby w miły i romantyczny sposób spędzić tę magiczną noc. W końcu gdzie będzie bardziej bajkowa, niż pośród ogromnych zasp śnieżnych, w tak malowniczym górskim krajobrazie, najczęściej w dosyć dużym osamotnieniu i z dala od ludzi.Takie cechy to jednak również ogromna zaleta w postaci spędzania tego dnia dokładnie tak, jak samemu się chce. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć ze sobą psa lub kota i razem z nimi spędzać ten dzień, zamieniając domek nad samym morzem w domowy i rodzinny domek.

Będzie to też dla nich bardzo komfortowe, ponieważ znajdować się one będą z dala od drażniących je wybuchów.Jak zatem widać, sylwester w górskim domku może być znacznie bardziej bajkowy i niezapomniany niż by można było na początku przypuszczać. Pod tym względem jest o wiele lepszy niż nawet najlepsza domówka lub też spędzanie tej nocy nad morzem, lub na mazurach, gdzie nie będzie tak pięknego i charakterystycznego krajobrazu.

Czy ma to jakieś wady?

Powstaje jednak pytanie, czy spędzanie sylwestra w takim domku ma jakieś wady? Jest ich niezwykle mało, lecz warto je mieć na uwadze, podejmując taką decyzję. Chodzi tu mianowicie o stosunkowo wysokim koszcie takiej przyjemności, który jednak maleje wraz ze zwiększeniem grupy przyjaciół również wynajmujących wspólnie domek.